باربری سیدخندان در تهران 88562538

برای تماس با باربری سید خندان روی شماره ها کلیک کنید :

021-88562538

خدمات باربری سید خندان

باربری سید خندان - اسباب کشی و اتوبار سید خندان

باربری سید خندان – اسباب کشی و اتوبار سید خندان

1. انواع ماشینالات باربری و تجهیزات برای حمل نقل و جابجای

2. بسته بندی بصورت تضمینی و تخصصی

3. کارگر ماهر و باتجربه و خوش اخلاق و با ادب

4. سرویس دهی بصورت شبانه روزی

این شرکت با بیش از 20 سال سابقه درخشان درحوزه حمل نقل و جابجای اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری در حال فعالیت میباشد

تلفن تماس با باربری پایتخت ( روی شماره ها کلیک کنید ) :

021-22826743

021-88562538

021-44850572

021-44850572

021-44850573

وبرای رضایت مشتریان عزیز نهایت تلاش و کوشش را به عمل اورده است.

ارائه خدمات جابجای و حمل نقل در باربری سید خندان پذیرفته میشود.

باربری یوسف آباد ↔ اتوبار یوسف آباد اسباب کشی شبانه روزی ↔ 22826743

اتوبار سیدخندان با به کارگیری نیروی موفق و کاردان در امر اتوبار توانسته جلب رضایت مشتری کند و این اتوبار هنوز مورد اطمینان مشتریان تهران و منطقه می باشد آیا قصد جابه جای شرکت یا اثاث منزل دارید با اتوبار سیدخندان در این منطقه دیگر نگران نباشید و اتوبار سیدخندان با دارا بودن کارگران خوش اخلاق و مجرب و امانتدار در امر جابه جای و دارای بزرگترین کامیون های حمل بار و این کامیون ها دیواره داخل کلا موکت کاری بوده و مسقف و پوشیده می باشد و دارای رانندگان راه بلد و خوش برخورد بوده و تاکنون مشتریان زیادی را جلب خود کرده است و ساعت شروع کار باربری سید خندان به صورت 24ساعته می باشد.

بسته بندی در باربری سید خندان

بسته بندی در باربری سید خندان

باربری سیدخندان 88562538 – 22826743

معرفی اجمالی منطقه سیدخندان در تهران

۳۵°۴۴′۳۰.۸۹″ شمالی ۵۱°۲۶′۴۸.۵۸″ شرقی

سید خندان نام چهار راهی در تهران است.

پل سیدخندان مرز میان منطقه ۷ و منطقه ۳ شهرداری تهران بر روی این چهار راه واقع شده است.

نام این چهار راه برگرفته از قهوه خانه دار معروف سید خندان قهوه چی است که از افراد بزرگ و معتبر آن منطقه بوده است.

به رسم آن روزگار که بزرگان محله های تهران، قهوه خانه و یا زورخانه داشتند، سید خندان نیز دارای قهوه خانه ای در چهارراه سید خندان کنونی بوده است.

مکان‌های مهم
موزه رضا عباسی
اداره مخابرات تهران
هتل بین‌المللی تهران (در گذشته)
دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی(دانشکده برق)

شهرداری منطقه هفت

باربری سید خندان - اسباب کشی و اتوبار سید خندان

محله سیدخندان تا پیش از ساخته شدن اتوبانهای سطح منطقه محله ای با بافت همگون بود و افرادی در آن زندگی می کردند که اصالتا در همین محله متولد و بزرگ شده بودند اما در حال حاضر با توجه به گسترش اتوبانها و …. تعداد مهاجران ساکن در محله افزایش چشمگیری داشته است و بافت محله را تحت تاثیر خود قرار داده است (مصاحبه با سجادی نژاد، 1388). از جمله ویژگی های کنونی محله سیدخندان وجود ترافیک سنگین در سطح محله خصوصا خیابان جلفاست. از سویی محله تبدیل به محیطی فرا منطقه شده است و همین امر منجر به آن شده است که سطح معضلات و آسیبهای اجتماعی آن نسبت به محلات دیگر منطقه بیشتر باشد.

شرکت باربری فاطمی ↔ خدمات اتوبار فاطمی و تهران ↔ 88562538

باربری سید خندان

سید خندان نام ایستگاه اتوبوس بود در جاده قدیم شمیران، این سید چند حلب آب سرد داشت که داخل رادیاتورهای ماشینهای که موتور آنها گرم می کرد می ریخت. سید خندان پیرمردی روشن ضمیر و دانا بوده که از آینده خبر می داده است و پیشگوئیهای او زبانزد مردم سی چهل پیش تهران (سال تألیف کتاب 1350 شمسی) بوده است(بلاغی،1386: 168). این سید نیک نفس و پاک نهاد هنگامی که از بیابانهای اطراف ایستگاه سید خندان می گذشته، در حالی که به نظر می رسید صفحه ای از آینده را جلو چشم آورده، با صدای بلند می خندیده است. به احترام این پیرمرد روشن ضمیر این منطقه را “سید خندان” نامیده اند(بلاغی،1386:169). ظاهرا وی در این نقطه قهوه خانه ای داشته است.

روایتی دیگر نیز در رابطه با سیدخندان است که می گویند این فرد ارمنی بوده و نوادگان او در حال حاضر در محله زرگنده زندگی می کنند(مصاحبه با سجادی نژاد، 1388).

باربری سهروردی ↔ سرویس اسباب کشی اتوبار سهروردی ↔ 88562538

تلفن تماس با باربری پایتخت ( روی شماره ها کلیک کنید ) :

021-22826743

021-88562538

021-44850572

021-44850572

021-44850573

سجادی نژاد در رابطه با این محله می گوید: با توجه به اینکه محله توقفگاه بود به نظر می رسد قدمت آن به زمان ناصرالدین شاه می رسد. وی می گوید که در گذشته محلات اطراف وجود نداشت و سیدخندان به صورتی دهی خوش آب و هوا با درختان و فضای سبز وسیع بود که به مرور با توسعه شهر تهران از فضای سبز آن کاسته و به تعداد ساختمانهای آن افزوده شد. قدمت تاریخی این محله را حدود 150 سال ارزیابی نموده اند(مصاحبه با سجادی نژاد، 1388).

نیسان ، وانت ، خاور ، کامیونت در اتوبار سید خندان

نیسان ، وانت ، خاور ، کامیونت در اتوبار سید خندان

محله سیدخندان تا پیش از ساخته شدن اتوبانهای سطح منطقه محله ای با بافت همگون بود و افرادی در آن زندگی می کردند که اصالتا در همین محله متولد و بزرگ شده بودند اما در حال حاضر با توجه به گسترش اتوبانها و …. تعداد مهاجران ساکن در محله افزایش چشمگیری داشته است و بافت محله را تحت تاثیر خود قرار داده است (مصاحبه با سجادی نژاد، 1388).

باربری زعفرانیه ↔ اتوبار زعفرانیه در شمال تهران ↔ 22826743

مسجد فتوره چی

این مسجد در جاده قدیم شمیران در محل سید خندان واقع است(بلاغی، 1386: 169)

حضور ارامنه در محله سیدخندان

آن طور که بیان می شود این محله قبل از انقلاب دارای ارامنه زیادی بود به گونه ای که خیابان جلفا به دلیل حضور این اقلیت مذهبی جلفا نام گرفته بود آ«ها اغلب کسانی بودند که از منطقه جلفای اصفهان به این محله مهاجرت کرده بودند. اوایل انقلاب آنها با استفاده از نمادهای خاص خود مغازه ها و منازل خود را از سایر منازل متمایز کرده بودند. آنها به همین خاطر جلوی مغازه هایی که مربوط به ارامنه بود را علامت های خاصی نصب کرده بودند. نکته قابل توجه این بود که اکثر رستورانهایی که دارای کیفیت بهتری بودند متعلق به ارامنه بود (مصاحبه با سجادی نژاد، 1388).

مشکل محله سیدخندان

یکی از مشکلات مهم محله سیدخندان که بر بافت اجتماعی و فرهنگی و میزان امنیت محله تاثیر قابل توجهی داشته است وجود ترافیک همیشگی خیابان جلفا می باشد . این معضل از مواردی است که بایستی توسط مدیریت شهری مورد توجه قرار گیرد تا محله سیدخندان بیش از این دچار مخاطره نشود.

تردد روان و ایمن با رعایت استانداردها و شاخص های حمل و نقل محیطی در سرفصل برنامه های مدیریتی معاونت حمل و نقل و ترافیک این منطقه بوده است و با توجه به استقرار حجم و وسیعی از گذرگاههای شهری که منجر به اتصال شمال و جنوب و شرق و غرب تهران بکدیگر میگردد توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و ایجاد امکانات رفاهی برای شهروندان، معبرسازی و اصلاح هندسی آنها ، ساماندهی و نصب سرپناه ایستگاههای اتوبوس ، خط کشی معابر، نصب المانهای ترافیکی از جمله الویتهای این معاونت میباشد

اهم شرح وظایف معاونت حمل و نقل و ترافیک

1-دریافت برنامه‌ها و سیاستهای کلان شهرداری در زمینه حمل و نقل و ترافیک و برنامه‌ریزی جهت اجرای آنها در سطح منطقه وابلاغ به واحدهای تحت سرپرستی و سایر واحدهای ذیربط.

2- کنترل و نظارت بر رعایت کامل قوانین و ضوابط شهرداری تهران و اقدام لازم جهت اجرای صحیح کلیه آیین‌نامه‌ها و دستورالعملهای ابلاغی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در سطح منطقه.

3-تشخیص نیازهای منطقه در زمینه پروژه‌های عمرانی بهبود عبور و مرور و ترافیک از قبیل احداث و بازسازی معابر، احداث پارکینگ، احداث پل و … و کنترل و نظارت بر حسن اجرای آنها.

4-نظارت بر انجام اقدامات لازم جهت موانع فیزیکی و اصلاح هندسی معابر و تقاطعها و انجام سایر طرحهای ترافیکی نظیر نصب و نگهداری و زمانبندی چراغهای راهنمائی، نصب تابلوها و علائم ایمنی، ایجاد پل عابر، خط‌کشی معابر و … بر اساس برنامه‌های ابلاغی و ضوابط معاون حمل و نقل و ترافیک مرکز.

5-نظارت بر انجام اقدامات لازم جهت طراحی و اجرای مسیرهای ویژه برای سالخوردگان، معلولین، کودکان و …

6-دستور اقدام در خصوص ارتقاء فرهنگ عبور و مرور شهروندان از طریق آموزش مفاهیم ترافیکی و روش صحیح استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی.

باربری فردوس ↔ خدمات اتوبار فردوس غرب تهران ↔ 44850572

7-کنترل نظارت بر انجام اقدامات لازم به منظور تلاش در جهت کاهش آلودگی‌های زیست محیطی ناشی از حمل و نقل و همکاری با سایر واحدهای ذیربط.

8-دستور اقدامات مقتضی جهت همکاری و مشارکت با مرکز معاینه فنی خودروها در خصوص تعیین مکانهای مناسب جهت مراکز معاینه و بازرسی و پیگیری رفع نواقص وسائط نقلیه در آن مرکز.

9-انجام هماهنگی‌های لازم با عوامل راهنمایی و رانندگی در جهت اعمال مقررات، نصب تابلوها وعلائم انتظامی و بررسی سیستم شبکه‌ها.

10-همکاری با معاون فنی وعمرانی منطقه در صدور مجوز حفاری و نظارت بر عملیات سازمانهای حفار (آب ، برق، گاز، تلفن و …) و اتخاذ تدابیر ایمنی از قبیل نصب تابلو و چراغ راهنما و نرده ایمنی و غیره.

11-اظهار نظر و همکاری بامعاون شهرسازی منطقه در رابطه با ساختمانهای فاقد پارکینگ و نرده ایمنی وغیره.

12-انجام اقدامات لازم به منظور حفظ و نگهداری کلیه تاسیسات حمل و نقل و ترافیک معابر منطقه.

باربری سید خندان

شهر تهران، یکی از پرجمعیت ترین شهرهای دنیا است. تهران بعنوان تنها پایتخت ادرای و صنعتی کشور، بار جمعیتی و ترافیکی بالایی را در خود جای داده است.

این امر باعث شده است که علاوه بر رفت و آمد خود افراد، انتقال مراسلات آنها در سطح این کلان شهر، با مشکلات فراوان روبرو شود.

در این راستا شرکت باربری و اتوبار سیدخندان با بکارگیری روش ها و الگوریتم های مسیریابی ترافیکی نوین، توانسته است که زمان انتقال مراسلات شهرواندن تهرانی را تا 40 درصد کاهش دهد.

شرکت باربری ظفر ↔ پوشش اتوبار ظفر در سراسر تهران ↔ 22826743

باربری سید خندان این افتخار را دارد که بعنوان اولین باربری در ایران، از چنین سیستمی بهره بگیرد.

لازم به ذکر است که چنین سیستمی بدون پشتوانه یک کادر مجرب، کارگران منظم و ناوگان مجهز، نمی توانست به این موفقیت درخشان دست یابد.

تلفن تماس با باربری پایتخت ( روی شماره ها کلیک کنید ) :

021-22826743

021-88562538

021-44850572

021-44850572

021-44850573